Quantcast

Lietuvos vaikinų U21 futbolo rinktinė neprilygo Danijos bendraamžiams

• Teksto dydis:

Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė antradienio vakarą sužaidė dar vienerias rungtynes 2025-ųjų UEFA Europos vaikinų čempionato atrankos turnyre.

Tomo Ražanausko auklėtiniai išvykoje rezultatu 0:3 (0:2) patyrė pralaimėjimą prieš Danijos bendraamžius ir, sužaidus penkerias rungtynes, atrankos grupėje vis dar lieka be taškų. Pirmąsias komandų tarpusavio rungtynes rudenį Jonavoje danai buvo laimėję rezultatu 2:1.

Lietuviams atrankoje dar lieka du mačai su Čekijos komanda bei išvykos dvikova su Islandijos futbolininkais.

Antradienio rungtynėse danai anksti įsiveržė į priekį, 7 minutę pasižymėjus Williamui Osulai. Daugiausiai iššūkių lietuvių gynybai kėlė Williamas Bøvingas, atlikęs keletą smūgių. Prieš pat rungtynių pertrauką danų persvarą padidino Oliveris Sørensenas.

Tas pats O. Sørensenas įtvirtino Danijos rinktinės pergalingą persvarą, 56 minutę realizavęs 11 metrų baudinį. Danai iškovojo grupėje 11-ąjį tašką ir dalinasi pirmąja vieta su velsiečiais.

Danija – Lietuva 3:0 (2:0)

„Vejle Stadion“ stadionas; teisėjas – Donaldas Robertsonas (Škotija);

Įvarčiai: 7 min. William Osula, 43 ir 56 (iš baudinio) min. Oliver Sørensen (Danija);

Įspėti: 9 min. Patrick Dorgu, 63 min. Oscar Fraulo (Danija), 66 min. Karolis Žebrauskas (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Julius Virvilas, Domas Slendzoka, Kristupas Keršys, Džiugas Aleksa, Faustas Steponavičius, Matijus Remeikis, Emilis Gasiūnas (57 min. Karolis Žebrauskas), Natanas Žebrauskas, Gustas Jarusevičius (66 min. Ernestas Burdzilauskas), Nojus Lukšys (75 min. Dovydas Žala), Motiejus Burba (75 min. Gabrielius Micevičius).

Atsargoje: Rimvydas Kiriejevas, Nojus Stankevičius, Domantas Šluta, Titas Buzas.